Classic MINI zelené (otváracia strecha)

Značka: Rover MINI

Farba: British Racing Green = zelená metalíza

Rok výroby: 1995

Výkon: 39kW = 52 koní

Popis: Kto by nemal rád tieto malé autíčka, ktoré preslávil hlavne Mr. Bean? Autíčko, ktoré je síce mini, ale s o to väčšou charizmou. Tento Miník má unikátny a úžasný zeleno-červený interiér a skvelú sťahovaciu strechu, ktorú oceníte najmä pri fotení v lete.

MINI Cooper S Clubman

Značka: MINI Cooper S Clubman

Farba: Modrá metalíza so šedou strechou, zrkadlami a pruhmi

Rok výroby: 2008

Výkon: 128kW = 175 koní

Popis: Ak máte radi MINI, ktoré má čo to pod kapotou, alebo je pre Vás staré MINI predsalen trošičku malé, je tento Clubman ideálnou voľbou. Krásne auto s unikátnym otváraním dverí, ktoré nie je na našich uliciach tak bežne a často vídavať.

Classic MINI červené

Značka: Rover MINI

Farba: červená (Ferrari)

Rok výroby: 1992

Výkon: 30kW = 40 koní

Popis: Parádny miník, ktorý vám vyčarí úsmev na tvári, len čo ho zbadáte. Jeho roztomilý výraz a výrazná červená farba Vás určite budú príjemne sprevádzať celým dňom svadby. Jeho neobyčajnosť dotvára ešte čierna šachovnicová strecha. Proste paráda!

A ešte niečo špeciálne

Ak by sa vám MINI zdalo predsalen moc bežné 🙂

Volkswagen Transporter T2a

Značka: VW Transporter T2a „valník“

Farba: Polomatná modrá

Rok výroby: 1968

Výkon: ???

Popis: Volkswagen T2 je legenda – kto by ho nepoznal. Unikátne autíčko, veľmi retro, úplne jedinečné. Valník je komplet opravený, polomatný lak, znížený podvozok a kopec iných detailov dodajú fotkám ten správny retro look. Takže ak je vaším prianím niečo naozaj retro a netradičné, valník môže byť váš šampión :).

Máte otázky?

Autíčka sa Vám páčia, ale stále nemáte všetky otázky zodpovedané?