Často kladené otázky

Koľko ma bude stáť prenájom?
Všetky bežne používané “balíčky” služieb aj s ich popisom nájdete v sekcii cenník. Ak však máte špeciálne požiadavky, alebo Vám niečo nie je jasné, neváhajte nás kontaktovať.
Aké autá si môžem požičať?

Momentálne máme v ponuke štyri MINI. Jeden je klasický Mini, akého mal aj Mr. Bean v zelenej metalíze a so sťahovacou strechou. Ten má švoj štýl, o tom niet pochýb.

Druhým je jeho trošku starší brat (či sestra?), ale v červenej ferrari farbe s čiernou šachovnicou na streche.

Tretím je nové MINI, presnejšie jeho zaujímavá a nie tak okukaná varianta Clubman v modrej metalíze. Keď máte radi zaujímavé auto s veľa koňmi pod kapotou, toto môže byť pre Vás dobrá možnosť.

Zároveň máme v ponuke aj niečo trošku väčšie – Volkswagen Transporter T2, ak by pre vás Mini bolo predsalen príliš bežné :-). Viac informácií, výkon, výbavu a ďalšie zaujímavé veci sa dozviete v sekcii aké MINI máme.

Kde všade si môžem MINI prenajať?
Keďže Miníky sa zdržiavajú hlavne v Bratislave a Nitre (alebo v ich okolí), naše služby môžete využívať tam. Nie je však problém dopraviť sa v rámci Západného Slovenska.

Ak by ste Mini chceli mať aj v inej časti Slovenska, napíšte nám na info@minisvadba.sk alebo cez formulár a niečo vymyslíme! Radi spoznávame nových ľudí a nové miesta.

Na ako dlho si autá môžem požičať?
Štandardne sa autá požičiavajú na vopred dohodnutý čas podľa jednotlivých balíkov. Ak potrebujete MINI len na fotenie, zvyčajná doba prenájmu je na 2 hodiny. V prípade kompletného balíka máte MINI na svadbe prakticky skoro celý deň a odvezieme Vás pred oltár, na hostinu, na fotenie… jednoducho tam, kam budete chcieť.
Budem mať k autu aj šoféra?
Pravdaže. Chceme, aby váš zážitok zo svadby bol čo najlepší. Navyše, hlavne starý Miník ma svoje vrtochy a je dobré mať po ruke niekoho, aby ste vy mali čo najpríjemnejší deň a nemuseli pozornosť venovať tomu, čo nie je treba. Aj tak toho budete mať dosť.
Nebude MINI príliš malé?
Špeciálne staré Mini je maličké. Avšak, jeho vnútorný priestor je prekvapivo veľký na to, aké je to autíčko malé zvonku. Nemusíte sa báť, nevesta aj s väčšími šatami sa do neho zmestí. Ženích v najhoršom pobeží 🙂

Nové MINI je výrazne väčšie a bez problémov sa v ňom odvezú štyria dospelí ľudia.

Bude auto už vyzdobené?
Ak si to budete želať, tak áno. Niekedy je na fotenie lepšie mať auto „čisté“, pretože potom iba dotvára scénu a nie je rušivé. Každému sa ale páči niečo iné a preto vyhovieme Vám. Pri potvrdení termínu si tieto veci ujasníme a dohodneme. Základnú výzdobu zo stužiek máte v cene. Ak by ste chceli niečo špeciálne (kyticu na kapotu a podobne), presnú cenu si upresníme. Ak budete mať výzdobu robenú samostatne aranžérom alebo agentúrou, dohodneme tak isto presné podmienky predom tak, aby ste mali všetko zladené.
Je lepší veterán alebo nové auto?
Toto veľmi záleží od vaších preferencií. Jednoducho od toho, čo máte radi. Alebo od toho, v akom štýle „zariaďujete“ svadbu. Pre nás osobne má šmrnc skôr staršie auto, ktoré so sebou prináša určitú atmosféru, ale každý to má inak.
Veterány majú veľké čaro, ale aj niekedy svoju vlastnú náladu. Miníky nás ale vždy doviezli tam, kam mali a radostné chvíle, akými svadba rozhodne je, majú najradšej 🙂

Na čo teda čakať?

Ak ste ešte nenašli odpovede na všetky Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať.