Toto svadobné vozenie a fotenie začalo veľmi netradične. 25. septembra 00:09 nám prišiel e-mail, že 26.9. by radi mali naše zelené Mini na svadbu. Nuž, to by akurát nebol problém, hoci to bolo veľmi tesné časovo. Problém však bol, že my sme 25-teho (piatok) odchádzali na tradičný Mini zraz Narozemini do Čiech a nebolo to úplne za rohom. Čo teraz… červené Mini našich priateľov ide s nami na zraz, tak volám hneď ráno ďalším majiteľom Mini. Buď sa dozvedám odpoveď, že však my ideme tiež na Narozemini, alebo že auto je nepojazdné, alebo inú, nie úplne žiadanú odpoveď. Dohadujeme teda s Filipom, že asi z toho nič nebude, ale keďže oni už nemajú vlastne nejako extra na výber… počkáme. Počas cesty na zraz (išli sme spolu 3 Miníky = viac hláv = viac rozumu) sme postupne vydumali a získali ďalšie kontakty a po desiatkach minút telefonátov to vyšlo. Marek bol ochotný, jeho Mini bolo pojazdné a Filipovi sa po mojom x-tom telefonáte (dúfam) zjavil úsmev na perách.

Následne nám Filip napísal toto:
Nuž co na to povedať… bolo to jednoducho SUPER!!! :)))
Marek prišiel načas a hneď od začiatku nám robil skvelú náladu. Porozprával nám niečo o Miníkovi, po ceste sme mali so sebou GoPro kameru, takže sme sa vyblbli do sýtosti… (dokonca to na diaľnici
rozparádil na 170km za hodinu), takže čo sa týka cesty, máme na čo spomínať.
Fotiť sme sa šli do Stupavskej synagógy, kde sa Marek stal našou družičkou :)), t.j. bol super nápomocný, staral sa o nás a keby mohol, zastúpil by aj fotografa :))). Po ceste do Bašty Pajštún vymyslel fotenie v Gaštanovej aleji, kde asi vznikli najlepšie fotky s Miníkom, dokonca mi ho na chvíľu požičal šoférovať, takže budú aj super fotky aj super krátke video.
Keď sme dorazili do Bašty, ľudia sa s Miníkom hneď začali fotiť, takže tiež super. Podčiarknuté a zhrnuté, keďže sme vedeli, že je to na poslednú chvíľu, nevedeli sme presne, čo môžeme čakať, ale realita jednoznačne predčila naše očakávania a budeme vašu službu a stránku určite ďalej odporúčať.

Prajeme veľa úspechov do budúcnosti a veľa takých spokojných zákazníkov akými sme v ten deň boli my!

Filip & Janka