Štvrtého júla sme Miníka pripravovali na svadbu trošku inak, ako zvyčajne. Požiadavkou nevesty bolo, aby nebola biela výzdoba a mašličky, ale niečo netradičné. V požiadavkách sa objavili balóny a plechovky. „No však prečo nie, ideme do toho“, povedali sme sa. S úlohou sa nejako popasujeme…

Ostatok výzdoby sme zvolili tú ľudovo-vintage predstavenú na festivale Drienok.

Približne týždeň pred termínom svadby sme už vedeli, že balóny problém nebudú. Ale čo s plechovkami? Nie sme kuchári, ktorí by doma každý deň otvárali plechovku hrášku a zase 10 plechoviek piva by vyzeralo… no, však viete :-). Nabehli sme preto do obchodu a urobili si radosť: nakúpili sme plechovky mandaríniek a ananásov. V lete dobre padne smotanová torta, no nie?

Deň pred svadbou som v rámci nazdobenia a upratania auta zobral do ruky vŕtačku a spravil do plechoviek diery. Top tip: plechovky priviažte niečím pevným. Špagát to nie je.
Nevestu sme vyzdvihli doma, čo je cca 600 metrov od Modrého kostolíka. Ako sa asi môžete dovtípiť, všetkých 5 plechoviek sme na tomto krátkom úseku stratili. Zvonkohra to ale bola fantastická a v uliciach sa pekne ozývala. Konečne nebúchalo niečo v Miníku, alebo vonku! Nakoniec sme ulice obehli a 3 plechovky zachránili, no nemohli sme očakávať, že by vydržali až na hrad.

Krásne počasie nám prialo, strecha stiahnutá… jednoducho krásna svadba. Špeciálne sa nám páčilo a musíme dať veľký páčik oblečeniu svadobčanov, ktorí prišli v tradičnom rakúskom slávnostnom oblečení. Však pozrite na fotky.

Prajeme novomanželom šťastnú jazdu životom a mnoho kilometrov na spoločnej ceste. Ďakujeme za čas, ktorý sme mohli s vami stráviť.

Ondrej a Miška

A toto nám následne napísala Zuzka:
Zelené MINI bolo na našej svadbe úžasným doplnkom! Bolo nádherne vyzdobené a na fotkách vyzerá neskutočne dobre! Boli sme s celou službou nadmieru spokojní, majitelia autíčka sú veľmi milí ľudia! Dokonca nám spravili aj zopár krásnych fotiek.

Ešte raz im ďakujeme za všetko a odporúčame každému, kto chce obohatiť svoj najkrajší deň o niečo výnimočné (o nádherné maličké MINI ) 🙂